wełna drzewna

IZOLACJA AKUSTYCZNA

Termiczno - akustyczne właściwości izolacyjne płyt  pretendują je do wszystkich zastosowań w budownictwie w tym do izolacji centrów handlowych, szkół, biur, hal sportowych i przemysłowych, kin, lodowisk basenów, restauracji, garaży.

SPRAWDŹ ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Sample image

TRWAŁOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Panele akustyczne Sommer z wełny drzewnej są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie szkodników,  wysoką wilgotność (do 90% wilgotności względnej).

Unikalna struktura paneli pozwala na wielokrotnie malowane bez znacznej utraty właściwości akustycznych, dzięki czemu wydłuża się czas ich eksploatacji nawet do kilkudziesięciu lat (Hala Stulecia we Wrocławiu).

Sample image

KONKURENCYJNE CENY!

NOWOŚĆ - panel akustyczny SOMMER ACOUSTIC Super Fine 2

Płyta akustyczna i ognioodporna z wełny drzewnej SOMMER FINE FP dla projektowych systemów pochłaniania dźwięku.

 panele akustyczne

SOMMER ® SOMMER Fine FP to dwuwarstwowa płyta akustyczna, termiczna wykonana z cienkiej wełny drzewnej, której włókna związano cementem portlandzkim zgodne z normą EN 13168 i EN 13964. Płyta jest połączona z płytą ognioodporną (norma EN 520), a drewno, z którego została wyprodukowana pochodzi z upraw zarządzanych zgodnie z systemem zrównoważonego rozwoju (PEFCTM oraz FSC® Certyfikacja łańcucha dostaw).

 

Płyta akustyczna SOMMER FINE FP z wełny drzewnej może być również wiązana szarym cementem portlandzkim [SOMMER GRAY FINE FP]. Charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem pochłaniania dźwięku: αw do to 0.35 - NRC do to 0.45.


Znajduje zastosowanie w przypadku ścian, okładzin, stropów, a także podwieszanych sufitów.


Czytaj więcej...

pp

EKOLOGIA

Jesteśmy ekologiczni i nie musimy o tym krzyczeć :)

Płyta z wełny drzewnej Sommer ma swoje korzenie w najstarszych naturalnych materiałach używanych do budowania czyli drewnie i magnezycie.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus