wełna drzewna

IZOLACJA AKUSTYCZNA

Termiczno - akustyczne właściwości izolacyjne płyt  pretendują je do wszystkich zastosowań w budownictwie w tym do izolacji centrów handlowych, szkół, biur, hal sportowych i przemysłowych, kin, lodowisk basenów, restauracji, garaży.

SPRAWDŹ ZREALIZOWANE INWESTYCJE

Sample image

TRWAŁOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Panele akustyczne Sommer z wełny drzewnej są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie szkodników,  wysoką wilgotność (do 90% wilgotności względnej).

Unikalna struktura paneli pozwala na wielokrotnie malowane bez znacznej utraty właściwości akustycznych, dzięki czemu wydłuża się czas ich eksploatacji nawet do kilkudziesięciu lat (Hala Stulecia we Wrocławiu).

Sample image

KONKURENCYJNE CENY!

Ognioodporna płyta dwuwarstwowa SOMMER FINE FP

Jako doświadczony producent paneli akustycznych z wełny drzewnej proponujemy szeroką gamę produktów z gwarancją najwyższej jakości. Tym bardziej jest nam niezwykle miło zaprezentować ognioodporne, termiczne płyty akustyczne SOMMER FINE FP. Panele składają się z dwóch warstw. W swoim składzie zawierają zmineralizowane, bardzo cienkie włókna wełny drzewnej (2 milimetry szerokości) wiązanej cementem portlandzkim, zespolone z 15-milimetrową płytą ognioodporną (z normą EN 520).

 

Panele do izolacji akustycznej i przeciwpożarowej

 

Cały produkt powstał w zgodzie z restrykcyjnymi wymogami bezpieczeństwa, dzięki czemu spełnia normy EN 13168 i EN 13964. Warto dodać, że drewno zastosowane w jego wytworzeniu pochodzi z upraw zarządzanych zgodnie z systemem zrównoważonego rozwoju (PEFC™ oraz FSC® – certyfikacja łańcucha dostaw). Płyty akustyczne SOMMER FINE FP świetnie nadają się do projektowych systemów wyciszania pomieszczeń czy ochrony przeciwpożarowej – w sufitach podwieszanych, okładzinach stropów, ścianach.

pp

EKOLOGIA

Jesteśmy ekologiczni i nie musimy o tym krzyczeć :)

Płyta z wełny drzewnej Sommer ma swoje korzenie w najstarszych naturalnych materiałach używanych do budowania czyli drewnie i magnezycie.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus