O firmie

Sommerzbi – tam, gdzie akustyka ma znaczenie

Z dźwiękiem pracujemy od lat – pochłaniamy, wyciszamy, izolujemy, balansujemy. Zapewniamy optymalną akustykę pomieszczeń, produkując panele akustyczne z wełny drzewnej. Zrobisz z nich sufit podwieszany do sali kinowej czy centrum handlowego albo okładzinę ścienną do biura czy hali sportowej. Masz inny pomysł? Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Jesteśmy z Twoją inwestycją na każdym etapie prac – od „kreślarskiej deski” aż po montaż końcowy. Służymy fachowym doradztwem. Dostarczamy certyfikowane produkty sprawdzone w setkach inwestycji.

Okiełznać dźwięk bez strat na designie

Tworząc panele akustyczne, zawsze myślimy o ich ekspozycji. Aspekt dekoracyjny jest równie ważny dla nas, jak i dla Ciebie. Szukamy harmonii między zapewnieniem perfekcyjnej akustyki i stworzeniem unikatowego stylu aranżowanej przestrzeni. Z naszymi panelami zbudujesz różnorodne kompozycje – od układów symetrycznych po abstrakcyjne. Dowolnie dobierzesz lub zmienisz kolorystykę płyt. Nasze panele można bowiem przemalowywać wielokrotnie bez strat dla funkcjonalności. Projektujemy ekologicznie – korzystasz więc z naturalnych materiałów, tak ważnych dla nowoczesnej architektury.

Trwałość w zgodzie z naturą

Ekologiczne budownictwo jest bliskie naszym wartościom. Z pasji do dźwięku i środowiska naturalnego tworzymy panele akustyczne zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i niskiej emisyjności. Nasze płyty wykonujemy z drewna z certyfikatami PEFCTM oraz FSC® (certyfikacja łańcucha dostaw). Spełniamy normy eco-biozgodności materiału i procesu produkcji (ANAB-ICEA oraz NATUREPLUS). Wybieramy technologie, które zapewniają długą żywotność paneli, aby sprostać wymogom Twojej inwestycji.

Wybierz rozwiązania akustyczne dla Twojej inwestycji

Zapraszamy do kontaktu architektów, deweloperów, inwestorów biznesowych, menedżerów instytucji kulturalnych, muzycznych, sportowych i edukacyjnych, klientów indywidualnych, organizacje publiczne, jednostki samorządowe, przedstawicieli sektorów przemysłu, handlu i gastronomii. Wspólnie zadbamy o komfort i bezpieczeństwo akustyczne każdej przestrzeni.

Zobacz film